«Харківтрансгаз» розпиляв 67 мільйонів на користь фірми, пов’язаної з керівниками держкомпанії

Філія УМГ «Харківтрансгаз» 9 квітня за результатами тендеру уклала угоду з ТОВ «Інженерно-виробниче підприємство «Магістраль» на переізоляцію газопроводу DN 1000 ШДО-2 Шебелинка-Дніпропетровськ, 8-16 км (в т.ч. 3,8 км заміна труби). Вартість угоди склала 67,38 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Восьмикілометрову ділянку підземного газопроводу будуть ремонтувати до кінця 2013 року. Потрібно замінити 40% труби на цій ділянці. Середня вартість ремонту становить 8,4 млн грн. за один кілометр.

Єдиним конкурентом на тендері було ТОВ Компанія «Фобос», чия пропозиція була дорожчою лише на 1%. До складу засновників «Фобоса» входить Петро Сергійович Колосюк.

Колосюк також входить до складу засновників ІВП «Магістраль». Згідно з законом про держзакупівлі, участь в тендері повязаних осіб заборонена.

Другим засновником є Олена Званова, яка в листопаді 2011 року змінила в складі засновників екс-директора «Харківтрансгазу» Генадія Горностаєва, якого в 2006 році затримували по карній справі щодо видобутку газу. Також до 2011 року одним з засновників «Магістралі» був Євген Петрович Слесар. Нинішнім директором «Харківтрансгазу» є Петро Слесар.

В листопаді 2011 року фірма «Магістраль» брала участь в тендері «Харківтрансгазу» на переізоляцію газопроводу ШДКРІ DN 1200 на ділянці Шебелинка – Краснопілля, км 111-115. Вартість робіт на ділянці довжиною 4 кілометри склала 73,89 млн грн.


Источник: “http://nashigroshi.org/2012/04/19/harkivtranshaz-rozpylyav-67-miljoniv-na-koryst-firmy-povyazanoji-z-kerivnykamy-derzhkompaniji/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя