Як розпізнати, що ваша кохана вам зраджує? | Версії | новини та розслідування

Результат пошуку зображень за запитом "зрада жінка" Об этом сообщает riopress.in.ua со ссылкой на СМИ.

Вона все менше звертає уваги на вас та не “горить бажанням” проводити свій вільний час із вами, а натомість допізна затримується на роботі, часто зустрічається із подругами так колегами по роботі (принаймні, вона так каже). Вона часто отримує повідомлення і намагається не показувати свого захоплення та схвилювання від прочитаного. І до того ж ви помітили її прагнення приховати свій смартфон. Можливо, багато з описаного в поведінці вашої половинки є лишень плодом вашої уяви та страхів.

Але, щоб переконатися на сто відсотків вам просто слід звернутися за допомогою до частного детектива. А тим часом ми розповімо про типові тривожні знаки, які можуть вказувати на те, що вага дружина вам зраджує:

Вік та тривалість шлюбу

На думку експертів, частота обманів та зрад серед жінок починає зростати, коли вони досягають 30-ти років, після того, як вони були одружені принаймні 7 років.

Результат пошуку зображень за запитом "жінка зраджує"

Вона працює, працює і працює…

Немає сумнівів, що жінки, котрі працюють, набагато частіше обманюють своїх партнерів, ніж ті, котрі перебувать у дома. Справедливості ради, слід зазначити, що це саме стосується і чоловіків. Це зводиться до випадковості, адже природно, що люди, як правило, закохуються у тих, хто навколо них. Отже, якщо ваша дівчина чи дружина довгі години працює зі своїми колегами, у вас не безпідставно можуть закрастися сумніви щодо її чесності. Особливо, якщо вона регулярно говорить про співробітника-чоловіка.

Вона пристойно заробляє

Жінки, які обіймають високооплачувані посади частіше обманюють та зраджують – це факт. Те ж саме стосується і чоловіків. Існує своєрідний взаємозв’язок між фінансовою безпекою, можливостями, владою та схильністю до легковажності та зради. Також з грошима приходить незалежність, а з незалежністю приходить повне відчуття свободи, самостійності та бажання отримувати щось нове та краще. Це хибне відчуття може провокувати зраду та обман.

Результат пошуку зображень за запитом "зрада жінка"

Вона розлучена або вже зраджувала

Факти констатують, що другий шлюб має набагато вищі шанси на невдачу, ніж перший. Отже, якщо ваша дружина була одружена один раз або навіть двічі перед вами, то вам потрібно бути обережними – це може повторитися і з вами. Якщо ж ваша кохана зраджувала вам, то де гарантії, що цього не повториться у майбутньому?

Вона заявляє, що нещаслива з вами

Коли ваша дружина каже, що нещаслива у шлюбі, тоді існує висока ймовірність, що вона завела собі коханця.

Вона не релігійна

Жінки, які не відвідують церкву і не є релігійними, мають більш ніж 3 рази більше шансів на те, що зрадять своєму чоловікові, ніж ті жінки, які є релігійними.

Вона раптово стає значно сексуальнішою

Це чіткий сигнал, що ваша дружина вас обманює. Якщо вона вирішить несподівано щодня відвідувати спортзал, щоб схуднути та повернути своєму тілу спокусливі форми, ви можете бути впевнені, що це не для вас. Вона стала часто купувати новий одяг? Вона робить укладки, макіяж, часто одягає сукні та каблуки і виглядає на мільйон доларів, коли виходить з дому? Якщо вона все це робить – час серйозно задуматися чи вірна вам дружина.


Джерело статті: “https://versii.if.ua/novunu/yak-rozpiznati-shho-vasha-kohana-vam-zradzhuye/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя